Ančííí stránky:)

auto,moto,kolo,pistolky,...a vubec všechny tyhle hovadinky...:-D

...

..

..

Anketa

Příští rok 09 pojedu jako ,,hlavni zavod":

SMS Pce (2295)
 

Vysočinu (2127)
 

O neall (2099)
 

Gold fren (2189)
 

Přebor Moravy (2155)
 

sms praha (2049)
 

malou republiku (2100)
 

velkou republiku (2059)
 

něco jinyho (2100)
 

Novinky

nominační listina supermoto 09

Střelci od nás zvýrazněni RŮŮŮŮŮŽOVĚ :-D
nominační listina
  MM ČR Supermoto 2009 Stav ke dni:20.01.2009 08:45:05
 
Supermoto Prestige

jezdců: 10

st.číslo jméno motocykl soutěžící federace
1 Jiří Boček Honda CRF 450   ACCR
7 Radim Vavřík Honda CRF 450   ACCR
21 Petr Pinc SUZUKI   ACCR
33 Jan Kvasnička Husqvarna   ACCR
51 Vít Janoušek jr. Honda CRF 450   ACCR
69 Jiří Blaha Honda CRF 450   ACCR
77 Martin Zeithammer Suzuki   ACCR
99 Michal Havel Suzuki   ACCR
101 David Brabec Yamaha   ACCR
227 Marek Jahoda Honda   ACCR
Supermoto 450 Koelner Group

jezdců: 15

st.číslo jméno motocykl soutěžící federace
1 Jiří Boček Honda CRF 450   ACCR
7 Radim Vavřík Honda CRF 450   ACCR
21 Petr Pinc jr. Suzuki   ACCR
23 Miroslav Hošek Honda   ACCR
27 Zdeněk Antony Kawasaki 450   ACCR
33 Jan Kvasnička Husqvarna   ACCR
48 Lukáš Snížek Honda   ACCR
51 Vít Janoušek jr. Honda CRF 450   ACCR
69 Jiří Blaha Honda CRF 450   ACCR
77 Martin Zeithammer Suzuki   ACCR
85 Benjamin Ónodi KTM 450   MAMS
99 Michal Havel Suzuki   ACCR
101 David Brabec Yamaha   ACCR
121 Milan Sitnianský.ml suzuki rmz250   ACCR
227 Marek Jahoda Honda   ACCR
Open

jezdců: 28

st.číslo jméno motocykl soutěžící federace
22 Jakub jackson22" Holeček SUZUKI rmz   ACCR
23 Zdeněk Mikšovský HUSABERG 450   ACCR
24 Zdeněk Antony ml. Honda 450 CRF   ACCR
25 Jiří Bartoš KTM   ACCR
27 Milan Sitniansky.st suzuki rmz450   ACCR
31 Martin Skalicky suzuki   ACCR
32 Václav Schmid HUSABERG   ACCR
33 Lukáš Ducháček Husqvarna   ACCR
35 Lukas Verner ktm   ACCR
43 Petr Záruba Yamaha YZ450F   ACCR
44 Roman Janošťák ¨Honda   ACCR
45 Michal Ducháček Husqvarna   ACCR
48 Lukáš Snížek Honda   ACCR
53 Jiří Pešek HUSABERG   ACCR
55 Pavel Duštíra Suzuki RMZ 450   ACCR
56 Filip Mucha KTM   ACCR
58 Bohumil Urban husqvarna   ACCR
62 Libor Machát Suzuki RM-Z 450   ACCR
71 Daniel Potužák KTM   ACCR
72 Zdeněk Zpěvák Husqvarna   ACCR
75 Tomáš Sulek HUSABERG   ACCR
79 Milan Vopatřil Honda CRF 450   ACCR
81 Aleš Kencl Husqvarna SM 510 R   ACCR
86 Milan Oberreiter KTM 450   ACCR
100 Aleš Fučík Husqvarna 530smrr   ACCR
101 Artur Stempkovski     ACCR
169 Jan Zeman Suzuki rmz 450   ACCR
666 Václav Bárta     ACCR
Mitas Cup

jezdců: 12

st.číslo jméno motocykl soutěžící federace
3 Zdeněk Kuchař Honda CRF 450   ACCR
52 Zdeněk Antony kawasaki 450   ACCR
54 Juraj Knezovič KTM 530 EXC   SMF
57 David Urban husqvarna   ACCR
58 Bohous Urban husqvarna   ACCR
70 Vladimír Potužák KTM   ACCR
85 Jakub Hozman husqvarna   ACCR
88 Jan Záhorský KTM 660 SMC   ACCR
102 Otakar Červený Suzuki RMZ 250   ACCR
111 Tomáš Červený Suzuki RMZ 250   ACCR
122 Lukáš Červený Suzuki RMZ 450   ACCR
210 Aleš Cikánek Buzuki 450   ACCR
Čtyřkolky

jezdců: 8

st.číslo jméno motocykl soutěžící federace
22 Jan Zacha JAWA   ACCR
26 Jan Chalupa Suzuki LTR - 450   ACCR
31 Martin Skalicky suzuki   ACCR
33 Vladimir BouŠka YAMAHA 450 YFZ   ACCR
38 Luboš Sýkora EML   ACCR
78 Tomáš Rytíř SUZUKI LT R 450   ACCR
93 Jan Jasanský Yamaha YFZ 450   ACCR
111 Petr Balík RX2-630 Husaberg   ACCR
Junior

jezdců: 2

st.číslo jméno motocykl soutěžící federace
1 Tomáš Urbánek KTM   ACCR
81 Tomáš Urbánek KTM SX85   ACCR
Žádné komentáře
 
Díkas za návštěvu a přijďte zas:)