Ančííí stránky:)

auto,moto,kolo,pistolky,...a vubec všechny tyhle hovadinky...:-D

...

..

..

Anketa

Příští rok 09 pojedu jako ,,hlavni zavod":

SMS Pce (2295)
 

Vysočinu (2127)
 

O neall (2099)
 

Gold fren (2189)
 

Přebor Moravy (2155)
 

sms praha (2049)
 

malou republiku (2100)
 

velkou republiku (2059)
 

něco jinyho (2100)
 

Novinky

22.7.2007

Ahoj takže vubec nic se neděje...Na závody nejezdíme na tréninky skoro taky ne..prostě ějaký špatný období..v Optaově sme nebyli takže uvidíme jestli sem něco napíše Aďuška....Jel se H.Újezd a jediný co vim tak že Vyhrál Biťák a třetí byl Smola...Haizlik dojel 17. a Honza Sixta 18.nevim jestl icelkově to asi ne...Je moc práce aa málo času takže uvidíme jak to půjde...Ještě příští tejden se jede Loket..tak doufám že se tam dostanu.:)K mx asi vše...

No k offroadu asi nic moc...taky se nic neděje auto nm stojí na zahradě s rozbitou převodouvkou a druhý před baráiem v řiti s alernátorem...v září jedeme opět do Rumunska termín neni ještě známííí!!!

a poslední co bych tak asi napsala...Konečně sem si byla po dlouhý době zastřílet..a chlapy na střelnici mi nabídli profi kluky na kurz..že by ze mě prej měli radost..že mi to střílí čímdál líp:-) tak sem měla radost a teď už jenom jestli mi to fotřík zaplatí a koupí mi ještě jinou pistolku:-D a kdy bude kurz..no uvidíme..každopádně musim asi překecávat a začít pořádně trénovat...:)

                                                                            Všem a sportu zdar Ančíííí

Žádné komentáře
 
Díkas za návštěvu a přijďte zas:)